METAK şirkəti ADNSU tərəfindən təşkil olunan Məzun–Karyera sərgisində iştirak etdi
METAK şirkəti Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universiteti (ADNSU) tərəfindən təşkil olunan Məzun–Karyera sərgisində iştirak edərək tələbə və məzunlarla görüş keçirdi.
Sərgi çərçivəsində iştirakçılara şirkətimiz, fəaliyyət istiqamətlərimiz, vakansiya və təcrübə proqramlarımız haqqında ətraflı məlumat təqdim olundu. Tələbə və məzunlarla qurulan birbaşa ünsiyyət onların gələcək karyera imkanları ilə daha yaxından tanış olmasına şərait yaratdı.
Gənclərin peşəkar inkişafına dəstək olmaq və universitet–sənaye əməkdaşlığının gücləndirilməsinə töhfə vermək METAK üçün hər zaman prioritet istiqamətlərdən biridir.

Компания METAK приняла участие в Ярмарке карьеры выпускников АГУНП
Компания METAK приняла участие в Ярмарке карьеры выпускников, организованной Азербайджанским государственным университетом нефти и промышленности (ADNSU), где провела встречи со студентами и выпускниками.
В рамках мероприятия участникам была представлена подробная информация о компании, направлениях деятельности, актуальных вакансиях и программах стажировок. Прямое общение со студентами и выпускниками позволило им ближе познакомиться с будущими карьерными возможностями.
Поддержка профессионального развития молодежи и укрепление сотрудничества между университетами и промышленностью всегда остаются одними из приоритетных направлений для METAK.