"METAK" şirkəti 22 may 2024-cü il tarixində Bakı Mühəndislik Universitetində keçirilən "CareerFest BEU 2024" adlı karyera festivalına iştirak etdi.
Nəzərinizə çatdırmaq istərdik ki, festival əvvəlcə yarım saatlıq rəsmi hissə, daha sonra konsert proqramı sərgi ilə paralel şəkildə davam etmişdir. Karyera Festivalında dövlət və özəl sektora aid müxtəlif təşkilatlar iştirak edib. Festivalın gedişatı kütləvi informasiya vasitələri tərəfindən geniş işıqlandırılıb. Həmçinin festivalda iştirak üçün digər Azərbaycan universitetlərinin 2000+ tələbə və məzunları da qeydiyyatdan keçmişdir.

Наша компания приняла участие в фестивале карьеры «CareerFest BEU 2024»
Компания «МЕТАК» приняла участие в фестивале карьеры «CareerFest BEU 2024», проходившем в Бакинском Инженерном Университете 22 мая 2024 года.
Информируем вас, что сначала фестиваль имел получасовую официальную часть, а затем параллельно с выставкой продолжилась концертная программа. В Фестивале карьеры приняли участие различные организации государственного и частного сектора. Ход фестиваля широко освещался в средствах массовой информации. Также для участия в фестивале зарегистрировались более 2000 студентов и выпускников других азербайджанских вузов.