"METAK" şirkəti 22 may 2024-cü il tarixində Bakı Mühəndislik Universitetində keçirilən "CareerFest BEU 2024" adlı karyera festivalına iştirak etdi.
Nəzərinizə çatdırmaq istərdik ki, festival əvvəlcə yarım saatlıq rəsmi hissə, daha sonra konsert proqramı sərgi ilə paralel şəkildə davam etmişdir. Karyera Festivalında dövlət və özəl sektora aid müxtəlif təşkilatlar iştirak edib. Festivalın gedişatı kütləvi informasiya vasitələri tərəfindən geniş işıqlandırılıb. Həmçinin festivalda iştirak üçün digər Azərbaycan universitetlərinin 2000+ tələbə və məzunları da qeydiyyatdan keçmişdir.

Our company participated in the career festival called "CareerFest BEU 2024".
"METAK" company participated in "CareerFest BEU 2024" career festival held at Baku Engineering University on May 22, 2024.
We would like to inform you that the festival first had a half-hour official part, and then the concert program continued in parallel with the exhibition.  Various public and private sector organizations participated in the Career Festival. The course of the festival was widely covered by mass media. Also, 2000+ students and graduates of other Azerbaijani universities have registered to participate in the festival.